باشگاه تجهیزات لیزرتگ لیزر تگ بازی لیزرتگ لیزر تگ

خدمات لیزروار در ساخت باشگاه لیزرتگ

شرکت آریولند به عنوان نمایندگی انحصاری کمپانی لیزروار روسیه، خدمات مشاوره، طراحی، ساخت و بهره برداری باشگاه لیزرتگ را در سراسر ایران ارائه می دهد.

مشاوره رایگان

برای حضور در کسب و کاری جدید، قطعاً نیاز به راهنمایی های بسیاری خواهید داشت. در ابتدا باید بدانید که آیا تأسیس باشگاه لیزرتگ در شهر شما توجیه اقتصادی دارد یا خیر. و این که با توجه به میزان سرمایه گذاریِ مورد نیاز، بازده این کسب و کار نسبت به سایر کسب و کارها به چه صورت است. در مرحله ی بعد و پس از اطمینان از بازدهی کسب و کار باشگاه لیزرتگ باید بتوانید متناسب با میزان سرمایه گذاری ای که مد نظر دارید، بهترین پلن و نقشه مسیر را برای خود ترسیم نمایید.

انتخاب بهترین پلن وابسته به مسائل گوناگونی از قبیل قابلیت اجرا، تناسب با میزان سرمایه گذاری، بررسی جامعه هدف و… است. بررسی نکات یاد شده نیازمند چندین سال تجربه و حضور فعال در حوزه تفریحات علی الخصوص تأسیس و ساخت باشگاه لیزرتگ است.

در این مرحله کارشناسان آریولند با برخورداری از سال ها تجربه عملی و حضور فعالانه در عرصه طراحی، تأسیس و ساخت باشگاه لیزرتگ در سراسر ایران، به یاری شما خواهند آمد تا با ارائه ی برنامه ای شخصی سازی شده و متناسب با اهداف و نیازهای هر فرد یا مجموعه، تجربیات خود را با شما به عنوان فعالان آینده ی این حوزه به اشتراک بگذارند. اهمیت این موضوع در برخورداری از پشتیبانی و حمایت همه جانبه ی تیمی متخصص و مجرب به نام آریولند است که افتخار دارد به عنوان مجموعه ای پیشرو و بنیان گذار باشگاه های لیزرتگ در ایران شناخته می شود.

ما در اولین قدم به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید با توجه به اهداف خود، از میزان دقیق سرمایه گذاری مورد نیاز و اندازه و ابعاد کسب و کار مطلوب خود آگاه شده و با تدوین برنامه و نقشه ی مسیر مناسب، برای انتخاب مکان ایده آل برای ساخت باشگاه لیزرتگ خود بهترین تصمیم را بگیرید.

تجهیزات مورد نیاز برای ساخت باشگاه لیزرتگ

آریولند برای تهیه تجهیزات مورد نیاز لیزرتگ، از تولیدات کمپانی مشهور لیزروار روسیه به عنوان یکی از باکیفیت ترین و پیشروترین تولیدکنندگان تجهیزات لیزرتگ در سراسر جهان استفاده می نماید. لیزروار با بیش از هفده سال حضور مستمر در زمینه تولید تجهیزات لیزرتگ، از شناخته شده ترین کمپانی های سازنده این تجهیزات است که نمایندگی انحصاری فروش محصولات خود را در ایران به شرکت آریولند واگذار نموده است.

پلن اقتصادی

پلن اقتصادی مختص کسب و کارهای کوچک است، مناسب برای افرادی که می خواهند با حداقل سرمایه اقدام به تأسیس و ساخت باشگاه لیزرتگ در ابعادی کوچک کنند. در این پلن، سرمایه گذاران تعداد 8 ست تجهیزات بازی به علاوه یک پکیج راه اندازی (شامل مودم، ریموت کنترل و شارژر) تهیه می کنند. تعداد 8 ست تجهیزات بازی لیزرتگ به این معناست که در هر لحظه حداکثر 8 نفر می توانند به طور همزمان بازی کنند (دو تیم 4 نفره).

پلن تجاری

پلن تجاری مختص کسب و کارهای بزرگ است، مناسب برای افرادی که می خواهند با سرمایه ی بیش تر اقدام به تأسیس و ساخت باشگاه لیزرتگ در ابعادی بزرگ کنند. در این پلن سرمایه گذار 16 ست تجهیزات بازی به علاوه یک پکیج راه اندازی (شامل مودم، ریموت کنترل و شارژر) و سایر تجهیزات جانبی تهیه می کند. تجهیزات جانبی مانند انواع بمب ها، نارنجک، پرچم و… به ایجاد سناریوهای جذاب و متفاوت کمک خواهند کرد. همچنین تعداد 16 ست تجهیزات بازی لیزرتگ به این معناست که در هر لحظه حداکثر 16 نفر می توانند به طور همزمان بازی کنند (دو تیم 8 نفره).

این پلن به سرمایه گذار اجازه می دهد تا علاوه بر پذیرش تعداد نفرات بیش تر به طور همزمان، به دلیل وسعت مکان و تعداد تجهیزات بیش تر، اقدام به برگزاری رویدادهای بزرگ لیزرتگ مانند مسابقات استانی یا کشوری نموده و ابعاد کسب و کار خود را به سطحی بالاتر ارتقا دهد.

 

انتخاب مکان مناسب برای ساخت باشگاه لیزرتگ

سرمایه گذار پس از انتخاب پلن متناسب با میزانِ آورده ی خود، باید مکانی مناسب را جهت. تأسیس و ساخت باشگاه لیزرتگ در نظر بگیرد. فضای مورد نیاز برای ساخت باشگاه بر اساس پلن. انتخابی، متغیر است. برای پلن پایه، مکانی در حدود 200 متر مربع و برای پلن تجاری تا 300. متر مربع (برای باشگاه های لیزرتگ سرپوشیده) مورد نیاز است.

برای ساخت باشگاه لیزرتگ روباز، می توان مکانی با متراژ 500 متر به بالا را در نظر گرفت.. البته یکی از پلن های جذاب، استفاده از تجهیزات لیزرتگ به صورت پرتابل یا قابل حمل است.. در این پلن، سرمایه گذار اقدام به ساخت باشگاه لیزرتگ در مکانی ثابت نمی کند. بلکه برای. اجرای بازی، از مکان های طبیعی مانند جنگل، کویر و… استفاده می نمایند. این پلن. کاملاً متناسب با نیازهای برخی از کسب و کارها مانند برگزار کنندگان تورهای گردشگری است.. همچنین این پلن برای ساختمان های مسکونی نیز که فضای مناسبی. را جهت تفریحات در نظر گرفته اند ایده آل است.

طراحی و ساخت دکوراسیون

یک بازی هیجان انگیز و لذت بخش لیزرتگ به نقشه ی بازی و پلانی جذاب نیاز دارد.. طراحی پلان داخلی زمین بازی لیزرتگ بر اساس اصول و قواعدی انجام می شود که وابسته به. عوامل متعددی چون تعداد ست های خریداری شده، مساحت باشگاه و… است. در این. مرحله نیز کارشناسان آریولند خدمات منحصر به فرد و جذابی را به سرمایه گذاران ارائه. خواهند داد، به این صورت که طراحی پلان زمین بازی برای خریداران تجهیزات لیزرتگ به صورت. رایگان، اختصاصی و کاملاً متناسب با مکانِ در نظر گرفته شده انجام می گردد.

پلان زمین بازی باشگاه لیزرتگ برای هر چه جذاب تر شدن، نیاز به دکوراسیونی مهیج. و متناسب با روح این بازی دارد. در دکوراسیون از نورپردازی بلک لایت، موانع و دیواره ها. با بهترین متریال، طراحی ها و نقاشی های گرافیتی بلک لایت، سیستم صوتی، سیستم. تهویه، سیستم دوربین مدار بسته، تجهیزات دود زا و… استفاده می شود. بهره گیری از. تجهیزات یاد شده در ساخت باشگاه لیزرتگ نیازمند آشنایی کافی، تخصص و مدیریت سرمایه دارد تا. سرمایه گذاران را با کم ترین هزینه به اهداف خود نزدیک کند. در این مرحله نیز مانند. مراحل قبل، کارشناسان آریولند در خدمت سرمایه گذاران خواهند بود تا بتوانند بر اساس. نیاز و سلیقه خود، اقدام به ساخت بهترین دکوراسیون نمایند تا علاوه بر دو. چندان کردن جذابیت بازی برای مشتریان، از اتلاف سرمایه و هزینه کردهای غیرضروری اجتناب نمایند.

سرمایه ی اصلی شرکت آریولند در این زمینه، برخورداری از قریب به 10 سال. تجربه در طراحی و ساخت چندین باشگاه لیزرتگ و کسب تخصص. برای انتخاب بهترین متریال متناسب با نیازهای یک باشگاه لیزرتگ است که علاوه بر موارد یاد شده شامل تجهیزات صنعتی و زیرساخت های لازم نیز می باشد.

پلن های تبلیغاتی

کسب و کارهای جدید برای معرفی خود به جامعه هدف، به تبلیغات نیاز دارند. اما امروزه با وجود ابزارهای بسیار زیاد برای انجام تبلیغات، انتخاب بهترین و پر بازده ترین ابزارهای تبلیغاتی کار آسانی نیست. برداشتن قدم صحیح در این مسیر نیز نیازمند تجربه عملی و آشنایی کافی با انواع روش ها و پلت فرم های تبلیغاتی است تا بر این اساس، سرمایه گذاران بتوانند اقدام به ترسیم نقشه ی مسیری موفق و تضمین شده برای خود نمایند. در این مرحله نیز، کارشناسان آریولند با ارائه تجربیات چندین ساله، تمام تلاش خود را برای بهترین انتخاب ها به کار خواهند برد.

رزرواسیون آنلاین

آریولند با برخورداری از پلت فرم تخصصی رزرواسیون لیزرتگ در سراسر کشور در وب سایت Lasertag.ir به عنوان اولین مرجع تخصصی رزرو لیزرتگ خدمات ارزنده ای را برای باشگاه های طرف قرارداد در نظر دارد. وب سایت لیزرتگ . آی آر پربازدید ترین وب سایت تخصصی در این زمینه بوده و سرمایه گذارانی که با همکاری آریولند اقدام به افتتاح باشگاه لیزرتگ می نمایند، می توانند از عضویت سه ساله رایگان در این پلت فرم برخوردار شوند. این سیستم رزرواسیون آنلاین که از مهم ترین عرصه های تبلیغاتی در سراسر کشور است می تواند تضمین کننده معرفی شما به مشتریان و کسب درآمد از روزهای آغازین افتتاح باشگاه لیزرتگ باشد.

آموزش و بهره برداری از باشگاه لیزرتگ

اجرای بازی لیزرتگ دارای فرآیند پیچیده ای نیست اما در هر حال، نیازمند آشنایی دقیق با تجهیزات گوناگون، نحوه کارکرد آن ها و شیوه های درستِ نگهداری دارد تا سرمایه گذاران بتوانند با کمترین هزینه و استهلاک، بیشترین بازدهی را از تجهیزات خود دریافت نمایند. کارشناسان آریولند متعهد به ارائه آموزش های لازم به سرمایه گذاران هستند تا این مهم به بهترین شکل به انجام برسد.

سخن آخر این که طراحی، ساخت و بهره برداری از باشگاه لیزرتگ نیز مانند تمامی کسب و کارهای دیگر، نیازمند دانش و تجربه کافی است و کارشناسان ما در تمامی مراحل در کنار شما خواهند بود تا موفقیت شما را مشاهده نمایند؛ زیرا آریولند نقشه مسیر موفقیت خود را نه در انحصار این تفریح جذاب و بی رقیب بودن در آن، بلکه در توسعه و گسترش لیزرتگ ترسیم کرده است.

محصولات لیزروار

سایر مقالات

آموزش لیزرتگ آموزش لیزر تگ

آموزش لیزرتگ

آموزش لیزرتگ پیش تر در مقاله ای تحت عنوان لیزرتگ چیست به معرفی این بازی جذاب و مهیج پرداخته ایم.

ادامه مطلب...
باشگاه لیزرتگ باشگاه لیزر تگ

باشگاه لیزرتگ

باشگاه لیزرتگ باشگاه های لیزرتگ دارای ویژگی های گوناگونی از قبیل نوع فضا (سر پوشیده یا رو باز)، متراژ فضا،

ادامه مطلب...
قوانین لیزرتگ قوانین لیزر تگ

قوانین لیزرتگ

قوانین لیزرتگ قوانین لیزرتگ را به طور کلی به دو دسته می توان تقسیم کرد. یک دسته از قوانین لیزر

ادامه مطلب...
لیزرتگ چیست لیزر تگ چیست

لیزرتگ چیست

لیزرتگ چیست بازی لیزر تگ نسخه ای پیشرفته، مدرن با الکترونیکی از بازی های شوتینگ مشابه پینت بال است. در

ادامه مطلب...
بازی لیزرتگ بازی لیزر تگ

بازی لیزرتگ

بازی لیزرتگ یک بازی لیزرتگ هیجان انگیز و جذاب را می توان در باشگاهی با فضا و دکوراسیون مناسب به

ادامه مطلب...
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
error: Content is protected !!