باشگاه تجهیزات لیزرتگ لیزر تگ بازی لیزرتگ لیزر تگ

پلن های تجهیزات باشگاه لیزرتگ

در راه اندازی کسب و کار لیزرتگ به لحاظ فنی هیچ گونه محدودیتی در تعداد تجهیزات وجود ندارد. شما می توانید بر حسب نیاز و میزان سرمایه گذاری خود اقدام به تهیه تجهیزات نمایید. هزینه تجهیزات و زمین بازی لیزرتگ و تعیین تعداد ست های مورد نیاز به عواملی چون نوع فعالیت شما، متراژ باشگاه و میزان سرمایه گذاری دارد.

کسب و کار لیزرتگ به صورت قابل حمل

هزینه زمین بازی لیزرتگ لیزر تگ

برخی از سرمایه گذاران تجهیزات لیزرتگ را بدون نیاز به مکان ثابت برای باشگاه و به صورت قابل حمل تهیه می نمایند. این نوع از کسب و کار لیزرتگ مناسب رویدادهایی چون برگزاری تور و مسافرت است. در این شیوه، سرمایه گذاران بازی لیزرتگ را به عنوان یک گزینه (رایگان یا پولی) در کنار سایر خدمات خود مانند برگزاری تورهای روزانه یا هفتگی طبیعت گردی (جنگل، کویر و…) ارائه می نمایند. طبیعتاً در این شیوه نیاز به مکانی ثابت برای تأسیس باشگاه نیست و می توان از تجهیزات به صورت پرتابل (قابل حمل) استفاده نمود.

برای شروع کسب و کار لیزرتگ به صورت قابل حمل، تعداد تجهیزات مورد نیاز به عواملی چون تعداد نفرات شرکت کننده در تور دارد. البته می توان با گروه بندی بازیکنان، تعداد تجهیزات مورد نظر را تا 8 ست کاهش داد اما برخی از سرمایه گذاران با تهیه تجهیزات بیش تر اقدام به برگزاری مسابقات و رویدادها می نمایند. چنین اقدامی باعث جلب مشتریان زیاد به کسب و کار شما خواهد شد. به جرئت می توان گفت انجام بازی مهیج لیزرتگ آن هم در دل طبیعت و با استفاده از موانع طبیعی، برای هر فرد علاقه مند به طبیعت و ماجراجویی، بسیار جذاب و هیجان انگیز خواهد بود.

یکی از عواملی که می تواند به استقبال گسترده تر مشتریان از این نوع کسب و کار شود، استفاده از تجهیزات جانبی گوناگون مانند انواع بمب، نارنجک، چاقوی لیزرتگ و… است که فرآیندِ پیدا کردن این تجهیزات در حین بازی، می تواند برای بازیکنان تبدیل به یک شبیه سازی دقیق، لذت بخش و بی نظیر از بازی های رایانه ای و موبایلی محبوبی مانند پابجی و کالاف دیوتی باشد.

کسب و کار لیزرتگ به صورت مکان ثابت

هزینه زمین بازی لیزرتگ لیزر تگ

این نوع از کسب و کار لیزرتگ که در اکثر شهرهای ایران رواج دارد، مانند اغلب باشگاه های تفریحی – ورزشی دیگر، در مکانی ثابت انجام می شود. تعداد تجهیزات مورد نیاز در شیوه ساخت باشگاه لیزرتگ به متراژ باشگاه مد نظر و میزان سرمایه گذاری بستگی دارد. باشگاه های لیزرتگ معمولاً در فضایی با مساحت 200 الی 400 متر در فضای سر پوشیده و 400 الی 2000 متر در فضای سر باز اجرا می شوند.

در این شیوه هم سرمایه گذاران می توانند بر اساس متراژ فضای بازی و نقشه ای که به عنوان پلان زمین بازی در نظر می گیرند اقدام به تهیه تجهیزات به تعداد مورد نیاز نمایند. به طور کلی استاندارد تعداد تجهیزات لیزرتگ در فضاهای یاد شده مابین 8 تا 16 ست است. هر چند که برای پروژه های بزرگی که قابلیت جذب مشتریان بسیار و برگزاری رویدادهای سراسری و مسابقات رسمی را داشته باشند، هیچ گونه محدودیتی در تعداد تجهیزات وجود ندارد و سرمایه گذاران به راحتی می توانند تا 40 ست نیز تهیه نمایند.

محدودیت متراژ زمین بازی لیزرتگ

بازی لیزرتگ را حتی به صورت دو نفره نیز می توان انجام داد، اما فضاهای باشگاهی با متراژ کمتر از 100 متر، معمولاً نمی توانند برای بازیکنان خیلی جذاب باشند. از طرف دیگر به دلیل برد بالای تفنگ ها و تجهیزات جانبی، هد بند ها و جلیقه ها و روتر (سیستم مدیریت تجهیزات) می توان گفت که تقریباً هیچ محدودیتی در گستردگی زمین بازی لیزرتگ وجود ندارد. از این تجهیزات می توان در فضایی با قطر 400 متر، به سادگی و بدون هیچ مشکلی استفاده نمود. برای این که یک تخمین نسبی از گستردگی این فضا داشته باشید، یادآوری می کنیم که فضایی به قطر 400 متر، تقریباً مساحتی برابر با 15 زمین فوتبال استاندارد دارد!

پلن ها

کارشناسان ما در آریولند با توجه به روال مرسوم باشگاه ها، برای تهیه تجهیزات لیزرتگ دو پلن پایه را در نظر گرفته اند؛ هر چند که با توجه به مطالب قبلی باید گفت که در هر صورت هیچ گونه محدودیتی در تهیه تجهیزات مورد نیاز سرمایه گذاران وجود ندارد.

پلن اقتصادی

این نوع پلن مناسب کسب و کارهای کوچکی است که سرمایه گذاران تمایل دارند با کمترین میزان هزینه آغاز کنند. پلن اقتصادی شامل هشت ست تفنگ و هدبند (یا جلیقه) لیزرتگ است که امکان شرکت در بازی برای 8 نفر را به صورت هم زمان فراهم می کند. سایر تجهیزات پایه‌ای مورد نیاز عبارتند از روتر (یا مودم و نرم افزار ارتباط و مدیریت تجهیزات)، شارژرها و ریموت کنترل. هزینه تهیه پلن اقتصادی به روز قابل استعلام است.

پلن تجاری

این نوع پلن مناسب کسب و کارهای بزرگی است که سرمایه گذاران تمایل دارند با میزان هزینه بیش تری آغاز کنند. پلن تجاری شامل هشت ست تفنگ و هدبند (یا جلیقه) لیزرتگ است که امکان شرکت در بازی برای 16 نفر را به صورت هم زمان فراهم می کند. سایر تجهیزات پایه‌ای مورد نیاز عبارتند از روتر (یا مودم و نرم افزار ارتباط و مدیریت تجهیزات)، شارژرها و ریموت کنترل. هزینه تهیه پلن تجاری به روز قابل استعلام است.

محصولات لیزروار

سایر مقالات

آموزش لیزرتگ آموزش لیزر تگ

آموزش لیزرتگ

آموزش لیزرتگ پیش تر در مقاله ای تحت عنوان لیزرتگ چیست به معرفی این بازی جذاب و مهیج پرداخته ایم.

ادامه مطلب...
باشگاه لیزرتگ باشگاه لیزر تگ

باشگاه لیزرتگ

باشگاه لیزرتگ باشگاه های لیزرتگ دارای ویژگی های گوناگونی از قبیل نوع فضا (سر پوشیده یا رو باز)، متراژ فضا،

ادامه مطلب...
قوانین لیزرتگ قوانین لیزر تگ

قوانین لیزرتگ

قوانین لیزرتگ قوانین لیزرتگ را به طور کلی به دو دسته می توان تقسیم کرد. یک دسته از قوانین لیزر

ادامه مطلب...
لیزرتگ چیست لیزر تگ چیست

لیزرتگ چیست

لیزرتگ چیست بازی لیزر تگ نسخه ای پیشرفته، مدرن با الکترونیکی از بازی های شوتینگ مشابه پینت بال است. در

ادامه مطلب...
بازی لیزرتگ بازی لیزر تگ

بازی لیزرتگ

بازی لیزرتگ یک بازی لیزرتگ هیجان انگیز و جذاب را می توان در باشگاهی با فضا و دکوراسیون مناسب به

ادامه مطلب...
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
error: Content is protected !!