باشگاه تجهیزات لیزرتگ لیزر تگ بازی لیزرتگ لیزر تگ

تحولی بزرگ
در صنعت
تفریحات ایران

آریولند نمایندگی انحصاری کمپانی لیزروار روسیه در ایران وارد کننده تجهیزات با کیفیت لیزرتگ 

کمپانی لیزروار روسیه از تولیدکنندگان پیشرو و مطرح لیزرتگ در سطح جهان است. این شرکت با بیش از هفده سال فعالیت تخصصی در زمینه تولید تجهیزات لیزرتگ تا به امروز محصولات خود را به بیش از 2500 باشگاه لیزرتگ در 83 کشور صادر کرده است. تولید تجهیزات پیشرفته و بسیار با کیفیت لیزرتگ توسط این کمپانی منجر به فراگیر شدن این صنعت در سطح جهان و ارتقای سطح این بازی در راستای سلیقه مخاطبان جهانی آن گردیده است. در نتیجه‌ی نوآوری‌های این کمپانی، بیش از هفتاد نوع تفنگ لیزرتگ با کاربردهای گوناگون و تنوع فوق‌العاده‌ای از اکسسوری‌های مختلف نظیر انواع بمب، کیت‌های مهمات و پزشکی و… طراحی و تولید شده است.

از نخستین روزهای شکل‌گیری آریولند، نگاه متفاوت این مجموعه به صنعت تفریحات با تمرکزی ویژه بر مدرن‌سازی این صنعت در ایران قرار گرفت. مجموعه‌ی آریولند در نزدیک به یک‌دهه فعالیت خود همواره تلاش کرده است که با بهره‌گیری از دانش روز دنیا و تلفیق آن با فرهنگ غالب جامعه، بستری مدرن را برای تفریحات خانواده‌ی ایرانی فراهم نماید. به عنوان مثال بازی گروهی و خانوادگی لیزرتگ مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی و در همکاری با شرکت لیزروار روسیه در ایران پایه‌گذاری گردید.

آریولند به عنوان نمایندگی انحصاری کمپانی لیزروار در ایران، در کنار عرضه‌ی محصولات این شرکت، گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه‌ی تجهیزات لیزرتگ را نیز ارائه می‌دهد. خدمات آریولند شامل تمامی مراحل مشاوره، طراحی، ساخت و بهره‌برداری باشگاه‌های لیزرتگ در سراسر ایران است. تخصص و تجربه‌ی چندین ساله‌ی کارشناسان آریولند در زمینه تأسیس و راه‌اندازی باشگاه لیزرتگ به مشتریان ما کمک می‌کند تا بدون دغدغه و با کمترین هزینه‌ی ممکن، اقدام به بهره‌برداری بهینه از مجموعه تفریحی خود نمایند.

تماس با ما
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
error: Content is protected !!