MP-9LT Phoenix

مجموعه بازی لیزرتگ

ما مفتخریم به تولید یک اسلحه که توانسته پاسخگوی نیازهای لیزرتگ باشد. در طول روند تولید از مدل اسلحه های MP-7، MP-9 و MP-661k الهام گرفتیم. ما به دنبال کسب چنین نتیجه ای بودیم چرا که کاملاً وارد دنیای لیزرتگ شده ایم و از نیاز بازیکنان آگاه هستیم. در حال حاضر هزاران بازیکن لیزرتگ در سراسر جهان از فونیکس استفاده می کنند؛ همچنین نمونه ای از این اسلحه در موزه بین المللی لیزرتگ در معرض نمایش قرار گرفته است.

Project film

ویژگی های منحصر به فرد

به دلیل سایز مناسب اسلحه فونیکس، بازیکن به راحتی می تواند از مسیرهای باریک عبور کند. این اسلحه هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان بسیار مناسب است. طراحی ارگونومیک اسلحه شامل بدنه پلاستیکی، دستگیره جلو و ریل اسلحه جهت نصب چراغ قوه یا هدف گیر لیزری می باشد. برای افزایش حس جنگجویانه و خشن اسلحه، یک سوکت آکوستیک و صوتی متناسب با طراحی اسلحه به آن اضافه نموده ایم. یک نمایشگر OLED نیز برای نشان دادن مهمات و مقدار جان مجازی بازیکن تعبیه شده است.

اثر متقابل

در طول بازی شلیک توسط اشعه مادون قرمز انجام می شود. هنگامی که یک بازیکن ماشه را بفشارد، اشعه مادون قرمز ایجاد شده از سمت فونیکس به سنسور هدبند بازیکن برخورد خواهد کرد. همچنین جهت خشاب گیری مجدد اسلحه هم یک دکمه مخصوص تعبیه شده است. خشاب اسلحه قابل جدا شدن نمی باشد. این را هم بدانید که دوربین دید در شب و روز هم قابل نصب بر روی ریل اسلحه می باشد. همچنین بر روی قنداق اسلحه یک بند نگهدارنده ی تاکتیکال وجود دارد.

اثر متقابل اسلحه فونیکس - phonix
مدت زمان و مکان اسلحه فونیکس - phonix

مدت زمان و مکان

در ماه مه 2014 تلاش برای تولید اسلحه جدید آغاز گردید. متخصصان لیزروار نسخه نهایی فونیکس را در نوامبر 2017 ارائه و آن را روانه بازار کردند. تاکنون این سلاح لیزرتگ در بزرگترین نمایشگاه های تجهیزات سرگرمی از جمله نمایشگاه جاذبه های آسیایی در سنگاپور، نمایشگاه جاذبه های اروپا در آلمان و نمایشگاه انجمن بین المللی شهر بازی ها و مراکز تفریحی در آمریکا به نمایش درآمده است. هزاران نفر از نمایندگان، مهمانان و بازدیدکنندگان فرصتی برای بازدید از طراحی این اسلحه لیزرتگ را داشته اند.

فناوری

هنگامی که تمام جزئیات در این مدل تغییر کرد، ما یک نمونه جدید را تولید نمودیم و آن را مورد آزمایش قرار دادیم. در مرحله توسعه، تعداد نمونه های آزمایشی بیشتر از 300 مورد بود. بعد از تعیین موفق ترین نمونه اولیه، طرح نازک اولیه قالب گیری گردید و پس از آن حفره های بدنه و دستگیره جلویی و میدان دید نیز طراحی و آماده شد. نمونه نهایی با توجه به قالب پلاستیکی مناسب آن، محکم و قابل اعتماد است. بدنه فونیکس بسیار قوی است و می تواند در شرایط مختلف آب و هوایی مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات اسلحه فونیکس - phonix
مشخصات اسلحه فونیکس - phonix

مشخصات

عرض – 395 میلی متر
عمق – 60 میلی متر
ارتفاع – 240 میلی متر
وزن – 780 گرم
عمر باتری – 30 ساعت
نوع باتری – Li+ (2.2 آمپر، 7.4 ولت)
نوع شارژر – Li+ (8.4 ولت، 1000 میلی آمپر)
محدوده موثر شلیک – 300 متر
ماده اولیه – پلی کربنات ضد ضربه
4 ریل اسلحه
دستگیره تاکتیکی (دستگیره جلوی اسلحه)
طراحی ارگونومیک
نمایشگر OLED
بلندگو با صدای بلند
دکمه خشاب گیری
اتصال خوب قطعات به یکدیگر

بنابراین ما همیشه قطعات الکترونیکی را با تفکر قابل توجهی به کار می گیریم. در نتیجه به تعادل خوبی می رسیم: یعنی یک ظاهر خشن و ساختار داخلی فشرده. در حال حاضر این اسلحه در باشگاه های لیزرتگ سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و این مهر تائیدی است بر تحسین بین المللی ما.

سخت ترین کار در پروژه ما این است که به نیازهای فنی از دید بیرونی و همچنین در فضای داخلی بپردازیم. درون فونیکس، بورد مدارها، یک بلندگو و موتورهای لرزشی قرار گرفته است. هدف ما کارایی طولانی مدت و ماندگار مجموعه بازی است.

محصول جدید ما در لیزرتگ

اگرچه لیزرتگ به طور معمول شناخته شده می باشد، ولی ما برآنیم تا یک شاخه کاملاً جدید یعنی شبیه سازی نظامی آن را هم توسعه دهیم. در بازی لیزرتگ افراد بازی تیمی، رویکردهای تاکتیکی و استراتژی را می آموزند. ما مردم را متقاعد می سازیم که گذران اوقات فراغت به صورت فعالیتی برای سلامتی بسیار مفیدتر می باشد. انجام بازی لیزرتگ روح تازه ای به زندگی ما می بخشد. که پروژه فونیکس یکی از ابزارهای دستیابی به این اهداف می باشد.